logo

Napísali o nás:

Bea: Hoci som sa registrovala na stranke velmi davno, pred par mesiacmi mi prisla ponuka a konecne som sa zamestnala. Nedufala som, no dakujem.
(27.8.2012)

napíšte nám: info@ziskaj.sk

Voľné pracovné miesta - Úvod

Ostro sledované sú voľné pracovné miesta. Ako dostať prácu? Ako nájsť vhodné pracovné miesto? Kde si, práca pre mňa? Mnoho ľudí bez práce sa snaží nájsť si nové uplatnenie. Hľadajú si pracovné miesto, ktoré by sa im páčilo, s dobrým platom a zaujímavou náplňou práce. Asi prvé, čo človeka napadne je obehnúť pár firiem a spýtať sa, či nemajú voľné pracovné miesta. Tento prístup je však časovo veľmi náročný. Preto je lepšie osobne navštíviť len tie firmy, na ktorých vám veľmi záleží. Niekedy majú voľné miesta uvedené aj na internete a tým si ušetríte čas.

Vízia: Poskytnúť bezplatnú možnosť sprostredkovania práce, ale aj bezplatné získanie kontaktov pre zamestnávateľov.

Portál www.pracovne-miesto.ziskaj.sk má informačný charakter, zároveň však ponúka možnosť zadarmo sa zaregistrovať vyplnením formulára, kde špecifikujete vaše predstavy o pracovnom mieste a tým zvýšite šancu, že sa o vas zamestnávateľ dozvie.

>>DAJTE O SEBE VEDIEŤ <<

Hľadáte pre svoju spoločnosť zamestnancov? Alebo potrebujete len jednorázovú výpomoc? Sme tu pre vás. Nájdite si kontakt v databáze uchádzačov a využite tak našu bezplatnú službu.

Posledné žiadosti o pracovné miesta

Geneva
požadovaná mdza: pizxhfla

pizxhfla

Madrid
požadovaná mdza: qwltvawi

qwltvawi

New York
požadovaná mdza: daqggaqm

daqggaqm

Atlanta
požadovaná mdza: kathaioz

kathaioz

Brussels
požadovaná mdza: nrqpvjcz

nrqpvjcz